У Черкасах майже півтисячі спортсменів виборюють путівку на Чемпіонат світу

11 лютого 2017, 21:35

Сьогодні в Черкасах 451 спортсмен розпочав боротьбу за путівку на Чемпіонат світу та Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. З’їхалися на триденний турнір учасники із 17 областей України, пише "Інфоміст".

Відкриття чемпіонату України з ІТФ серед дорослих, юніорів та юнаків відбулося о 13:00 в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву.

– Ми якраз придбали електронну систему суддівства, а також даянги коштом обласного бюджету, – говорить під час відкриття чемпіонату голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. – Тобто створили передумови для приймання подібних змагань. Загалом тут логістично зручно їх проводити. Нам бонус – популяризація Черкащини.

Також під час заходу привітали майстрів, які отримали звання заслужених, та спортсменів, які стали майстрами спорту.

Змагання триватимуть три дні. За словами президента Черкаської обласної Федерації таеквон-до ІТФ Володимира Михальського, цей чемпіонат дуже важливий, адже є відбірковим на Чемпіонат Європи серед юніорів, юнаків, дорослих та Чемпіонат світу, який відбудеться у Кореї, серед дорослих.

– Наше місто для проведення таких змагань обирають вже третій рік поспіль. Це досить маштабний захід для Черкас, якщо враховувати те, що у минулому чемпіонаті взяли участь 380 осіб, – говорить  Володимир Михальський.

Також він повідомив, що нинішній чемпіонат проводять із застосуванням нової системи суддівства, яка була вперше випробувана восени минулого року.

– Вона допомагає об’єктивніше оцінювати спортсменів, бачити, хто перемагає, це також інформативно для глядача, адже на моніторі вони відразу бачать результати, – говорить президент обласної федерації.

Судді слідкують за учасниками, виставляють бал, і він за секунду вже з’являється на моніторі.

Нині Черкаси входять у п’ятірку найсильніших областей по таеквон-до ІТФ. Двоє спортсменів уже потрапили до збірної, ще троє прийшли підтвердити свій статус.

Коментарі

Вгору