У Черкасах кандидат у депутати агітує на паркані дитсадка

23 травня 2014, 14:44

У Черкасах на паркані дитячого садочку № 10, що на перетині вулиць Пастерівська та Ільїна був виявлений агітаційний банер .

Про це повідомляє ОПОРА.

На агітаційному банері зазначено: «Голосуємо за Владислава Пономаренко», вказана його приналежність до партії та зазначений номер партії у списку в бюлетені на виборах до міської ради. Паркан дитсадочку, на якому розташована зазначена агітація, не входить до списку місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті Черкаси, затвердженого рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 26 березня 2014 року. Варто зазначити, що відповідно до статті 49, пункту 10 Закону ”Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”: «Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування. Відповідні місця мають бути визначені та обладнані не пізніш як за 45 днів до дня виборів».

Крім того, цей банер не містить жодних вихідних даних, що суперечить статті 49, пункту 8 цього ж Закону: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».

Аналогічні порушення партії Промисловців і підприємців були помічені і раніше.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору