У Черкасах із суперечками визначилися, де продавати квіти до 8 березня

27 лютого 2018, 13:20

Продавати квіти до Міжнародного жіночого дня у Черкасах будуть на бульварі Шевченка між Будинком торгівлі та ТРЦ «Транзит». Таке рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЧМР. Щоправда, голосування за місце, де буде розміщуватися квітковий ярмарок, супроводжувалося суперечками.

На засідання прийшли підприємці, що торгують квітами. Вони вимагали дозволити їм розмістити свої квіткові ятки на вулиці Смілянській перед ЦДЮТ, говорячи, що упродовж років покупці вже звикли саме до цього місця. Утім, у такому розміщенні виконком підприємцям відмовив.

Як пояснив секретар міськради Ярослав Нищик, із торгівлею перед ЦДЮТ і так боролися упродовж двох років. Тож підприємцям запропонували альтернативу – торгувати квітами на площі перед театром. Та це місце не влаштувало самих торговців. Вони переконані, що там не зможуть розпродати всі заготовлені до свята квіти.

Тож члени виконкому проголосували за створення квіткового ярмарку на бульварі Шевченка між Будинком торгівлі та ТРЦ «Транзит». Торгувати квітами там розпочнуть із 3 березня.

 

Поділитись

Коментарі

Катя сказав:

На мою думку влаштувати ярмарку на вулиці Смілянській перед ЦДЮТ на 5 днів можна. Я погоджуюся з ними, що покупці вже звикли саме до цього місця і треба дати людям шанс в цьому році торгувати на цьому місці. В кожного є діти, онуки і люди виживають як можуть, не сидять на місці склавши руки.

Вгору