У Черкасах голова ДВК забрала із собою печатку комісії

15 листопада 2015, 23:44

печатка

Голова дільничної виборчої комісії № 711039 Ольга Гудзь, після складення протоколу про підсумки голосування, забрала із собою печатку та повезла документи в Соснівську районну у місті Черкаси виборчу комісію.

Про це повідомляє ОПОРА.

Вона мотивувала це тим, що на чекові з таксі, яким вона добирається до ТВК, потрібно поставити печатку комісії, тому що їй не оплатять проїзд.

О. Гудзь додала, що їй провели відповідний інструктаж та видали рекомендацію, де  вказано про те, що на чекові має бути така печатка.

Цікаво, що члени комісії після цього розійшлися і повідомили, що у разі чого зберуться.

Коли голова комісії приїхала на Соснівську ТВК, спостерігачі звернули увагу на те, що вона забрала із собою печатку. Опісля голова ТВК наказав негайно повернути печатку на дільницю.

Про те, хто провів подібний інструктаж наразі невідомо.

Зазначимо, що згідно ЗУ «Про місцеві вибори»: «Секретар виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, залишаються у приміщенні виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці територіальною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії, територіальної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні відповідної виборчої комісії».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору