У Черкасах хочуть підвищити ставки місцевих податків і зборів

05 квітня 2018, 21:49

З цього приводу відбулось спільне обговорення та консультації керівництва влади Черкас з представниками місцевого бізнесу. Йшлося про  змін до рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси», пише "Діловий регіон".

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської влади Наталія Джуган розповіла, що обговорення триватиме найближчі три місяці. За цей час відповідний проект рішення має пройти процедуру регуляторного акта та затвердження депутатами міської ради. Після – поданий у податкові органи.

Вона також закликала підприємців подавати власні пропозиції щодо зазначеного документу, які обов’язково будуть враховані у новому проекті рішення.

За словами головного фінансиста Черкас, у рамках децентралізації, місто отримало додаткове навантаження, яке держава перекладає на плечі місцевих бюджетів. Тож це змушує шукати додаткові надходження.

Зі свого боку підприємці наголошують, що бізнес зараз і так переживає не кращі часи. Тому додаткове фінансове навантаження може просто не витримати.

Власні пропозиції щодо проекту рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси»  представники бізнесу можуть у письмовому вигляді направити  до департаменту фінансової політики Черкаської міської ради, або на електронну адресу finck@ukr.net.

Ознайомитись із презентацію пропонованих  змін до рішення можна тут.

 

Вгору