У Черкасах дошкільнят навчають ходити на лижах (фотофакт)

25 січня 2016, 14:40

IMG_3980

У Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 87 «Дельфін» заняття з фізичної культури проходять на свіжому повітрі, де вихованці закладу навчаються ходити на лижах.

–  Особлива увага педагогічного колективу приділяється загартуванню дитячого організму в зимовий період. Ходьба на лижах доступна вже дітям молодшого дошкільного віку, – розповіла завідувач ДНЗ №87 «Дельфін» Тетяна  Аксьонова. – У зимовий період за наявності відповідної погоди ми проводимо як ходіння на лижах, так і катання на коньках, які зміцнюють здоров’я, сприяють всебічному фізичному розвитку, а ще вони високо оцінюються і як засіб активного відпочинку дошкільнят після занять у приміщенні. Для активних занять на свіжому повітрі взимку у дошкільному закладі «Дельфін» створено спеціальну базу – маємо 200 пар лиж, 100 пар 2-х полозових ковзанів та 150  фігурних  ковзанів.

IMG_3960

За словами інструктора з фізичної культури Ольги Совгирі, яка  навчає дітей ходити на лижах за програмою, старші та підготовчі групи цієї пори беруть на прогулянку лижі. Юні спортсмени отримують велике задоволення та користь від таких занять, які є також і профілактикою захворювання грипу.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору