У Черкасах до кінця року хочуть облаштувати «клеверну розв’язку» за 9 млн грн

12 грудня 2017, 09:52

На виконання робіт по бульвару Шевченка та вул. Сумгаїтській не вистачає коштів. Тож в Управлінні будівництва Черкаської міської ради просять внести зміни до бюджету, щоб віднайти кошти на додаткові роботи по цих вулицях, пише "Вичерпно".

З такою пропозицію начальниця управління будівництва Лариса Слюсаренко виступила сьогодні після розгляду порядку денного виконкому.

За її словами, на ремонт бульв. Шевченка (від вул. Небесної Сотні до Припортової) не вистачає 1,4 млн грн. Ці кошти вона пропонує зняти з ремонту вул. Благовісної (від вул. Михайла Грушевського до Можайського).

Що стосується вул. Сумгаїтської, то від підрядної організації (ДБУ «Аерошляхбуд»), що виконувала ремонт вулиці, надійшов лист, в якому вони просять виділити 9 млн грн на облаштування «клеверної розв’язки» на виїзді з міста Черкаси на дамбу. За ці кошти пропонується зняти асфальтне покриття, облаштувати вирівнюючий шар, бетонний камінь та бар’єрну огорожу.

Як зауважив представник підрядника, мова йде про понад 4 тис. метрів квадратних вирівнюючого шару і покриття, а також про заміну 1,3 кілометрів огорожі. За його словами, на 1,3 млн грн робіт там вже виконано і вони переконані, що встигнуть виконати й решту.

- Яка огорожа може бути 15 грудня. Ви її в землю кийками будете забивати? — запитав секретар міськради Олександр Радуцький, додавши, що ця пропозиція, коли її озвучували раніше, не отримала підтримки у депутатського корпусу.

Також, на його думку, підрядна організація не встигне освоїти виділені кошти.

- Невже не можна ці роботи вже на весні виконати? — у свою чергу поцікавився заступник міського голови Ігор Коломоєць.

На це йому відповіли, що наразі існують вже такі технології укладання асфальту, які дозволяють це і взимку робити.

Однак, оскільки це питання не було внесено в порядок денний сьогоднішнього виконкому, було лиш заслухано, куди саме будуть спрямовані кошти.

- Якщо ви хочете зміни до бюджету, то спочатку прийдіть з ними до департаменту фінансової політики і вже разом виносьте проект рішення. Ми щось не бачили ніякого проекту, — зауважив міський голова Анатолій Бондаренко. — Ми ж не будемо з голосу таке вносити.

Зрештою, міський голова сказав начальниці управління будівництва готувати проекти рішення по внесенню змін до бюджету Черкас: окремо на виконані роботи й окремо на ті, що ще потрібно зробити.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору