У Черкасах діти «захопили» поліцейські машини (фото)

09 червня 2016, 14:13
Фото: Про все

Фото: Про все

Що дітям треба для щастя? Щоб суворі дядьки у поліцейських одностроях дали можливість побавитися з технікою та своїм спорядженням. Для профілактики порушень дітьми правил дорожнього руху патрульні поліцейські провели у Черкасах акцію «Засвіти себе».

- Ми хочемо в першу чергу донести громадянам та дітям необхідність дотримання ПДД. Ми сьогодні роздаємо «флікери» (світловідбивач – ред.), щоб у темну пору року діти, які переважно ходять у темному вбранні були більш помітні водіям. Зараз настала пора літніх канікул. Діти граються, катаються на велосипедах, вибігають на дорогу без супроводу дорослих, - зазначила у коментарі "Про все" речниця патрульної поліції Зоя Вовк.

Фото: Про все

Фото: Про все

Захід було оформлено в ігровій формі. Дітям дозволили залізати в поліцейські автомобілі, включати сирени, проблискові маячки, командувати у мегафони, примірювати спорядження. Це викликало неабияку радість малечі, яка скористалась таким шансом по максимуму. Піднесений настрій був і у батьків.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Це вкрай необхідно. Приємно, коли правоохоронці не викликають остраху. Діти починають по-іншому сприймати їх - як захисників. Я не водій, а от мій чоловік дуже задоволений роботою поліцейських. Такі заходи треба проводити частіше і не тільки для дітей, - розповіла мешканка Черкас Анна.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Коментарі

Вгору