На Черкащині засудили чоловіка, який намагався дати хабар правоохоронцю

09 червня 2016, 13:48

суд

Завершився суд над чоловіком, який намагався дати хабар інспектору ДПС ВДАІ. Про це повідомляє прес-служба Черкаської місцевої прокуратури.

Як з'ясувалося, дана особа, керуючи транспортним засобом, була зупинена працівниками ДПС УМВС України в Черкаській області з метою перевірки документів. В ході перевірки інспектор ДПС виявив відсутність у чоловіка посвідчення водія та запросив останнього до службового автомобіля з метою складання протоколу про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 126 КУпАП – за керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія відповідної категорії. Однак, перебуваючи в автомобілі, чоловік вирішив надати працівнику ДПС грошові кошти у якості неправомірної вигоди за не складання відносно нього протоколу про адміністративне правопорушення.

Натомість, співробітник міліції повідомив про вказане керівництво та на місце події було викликано слідчо-оперативну групу.

Вироком суду чоловіка засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища). Чоловіку призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік, а також застосовано спеціальну конфіскацію грошових коштів.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Коментарі

Вгору