У Черкасах депутати планують провести сесію без міського голови

08 серпня 2018, 14:34

Завтра, 9 серпня, депутати Черкаської міської ради планують продовжити засідання сесії, але без участі міського голови. 

Причиною цього вони називають те, що міський голова вчергове відтермінував проведення сесії, попри те, що нерозглянутими залишилося понад 500 земельних та ще кілька сотень галузевих питань. Такими діями, на думку народних обранців, очільник Черкас саботує роботу міської ради.

- Вже майже два місяці владою саботується робота міської ради. Наслідки для міста від цього вже треба очікувати негативні. 56-те пленарне засідання відбулося 18 червня 2018 року, після чого міським головою було оголошено перерву. Без розгляду залишилось близько 500 людських земельних питань. Продовження 56-го пленарного засідання мало відбутися 9 серпня, але Бондаренко А.В., порушуючи Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", вкотре своїм розпорядженням переніс засідання на 23 серпня. В такому випадку депутати міської ради будуть самостійно збиратися для проведення сесії. Час та місце проведення надамо додатково, - написав депутат міської ради Олександр Радуцький на своїй сторінці у Facebook.

Секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик в коментарі виданню "Про все" повідомив, що  ще не знає, чи буде завтра на засіданні.

- Я не знаю чи я буду, адже зараз отримую лікарняний. Але можу сказати, що без присутності 22-ох депутатів не буде кворуму. У випадку, якщо на засідання таки збереться 22 депутати, але не буде ні мене, ні міського голови, то сесія буде легітимною, - зазначив Ярослав Нищик.

 

сергей сказав:

Очередной секретарь—инвалид!!!

нафіга? сказав:

головне земельку розглянути, все остальне пофігу.

Вгору