У Черкасах депутатам заборонять працевлаштовуватись у міську раду

18 січня 2018, 12:59

Міська рада без депутатів на посадах чиновників. На сесії депутати розглянули електронну петицію, якою пропонувалося міському голові не працевлаштовувати на посади в міську раду депутатів, пише Вичерпно.

Цією ж петицією Черкаській міській раді пропонували звернутися до Президента України і Верховної Ради України з проханням ухвалити на законодавчому рівні закон, яким депутатам місцевих рад заборонялося б обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

Як йшлося в пояснювальній записці, законодавство не містить заборони щодо працевлаштування депутатів місцевих рад в органи місцевого самоврядування. Відтак, депутатам пропонувалося не підтримувати петицію. Однак обранці захотіли проголосувати навпаки — за підтримку цієї петиції. Міський голова заявив, що він не проти і навіть не заперечує, щоб першими заяви на звільнення написали депутати провладної фракції.

Дехто з депутатів заявив, що це буде порушенням закону і може слугувати причиною розпуску міськради. Зокрема, про це заявив депутат від ВО «Батьківщина» Роман Діскант. Разом із тим, міському голові нагадали, що він обіцяв ветувати всі незаконні рішення.

Перед голосуванням низка депутатів, із зрозумілих причин, заявила про конфлікт інтересів. Але, зрештою, 23 обранця підтримали цю ініціативу.

Коментарі

Вгору