У Черкасах депутатам в авральному режимі пропонують перенести святкування Дня міста

03 червня 2016, 16:54

627147

За декілька годин до кінця останнього робочого дня, який передує Дню міста Черкаси, відділ з питань роботи ради надіслав депутатам Черкаської міської ради проект рішення про перенесення в 2016 році Дня міста.

Про це йдеться на сайті Твій місцевий депутат.

"Ну, що сказати? Головне вчасно. Це при тому, що дата наступної сесії не визначена, а значить навіть теоретично депутати не встигнуть юридично перенести День міста на день інший, ніж той що недвозначно визначається Статутом міста Черкаси. А які ж причини? В самому рішенні і у пояснювальній записці до нього значиться: "у зв’язку з проведенням масових робіт з відновлення інфраструктури міста..." та "звітно-виборчі збори і виборчі конференції в комітетах самоорганізації населення...".

Поважні причини, щоб порушувати законодавство (іронічно). Але чому ж так "вчасно" пропонується перенести День міста? Чи раніше не було помітно, що в місті ремонтують тротуари і звітують КСНи? Зверніть увагу, що секретар Черкаської міської ради ще 23.05.2016 клопотав про перенесення, але проект не виносився на сесію 26 травня, що було б принаймні логічно і вчасно?

Але ж ні, маємо те, що маємо - управління містом в ручному режимі, нехтуючи законодавством. Як зручніше, як доцільніше. Питання тільки в тому, кому зручно, і хто визначає ту доцільність, - говорить юрист черкаського осередку Комітету виборців України Алла Юрковська.

1 2 3

Коментарі

Вгору