У Черкасах демонтують понад 400 тимчасових споруд та рекламних конструкцій

19 березня 2017, 15:24

В Черкасах потрібно демонтувати понад 200 тимчасових споруд та понад 200 рекламних конструкцій. Щоб це зробити, сьогодні на засіданні виконкому було ухвалено “Програму впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017 — 2019 роки”, передає УНН-Центр.

Фізичні особи-підприємці, йдеться у Програмі, постійно порушують Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Черкаси та Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Черкаси. Незаконно встановлені тимчасові споруди захаращують місто, створюють непривабливий вигляд, закривають фасади історичних будівель. Особливо критична ситуація склалася з розміщенням зовнішньої реклами – частина рекламних засобів розташована над тротуарами, на перехрестях, у місцях скупчення людей і мають неналежний технічний стан та зовнішній вигляд. Багато рекламних засобів розміщено на парканах вздовж вулиць, що надає їм непривабливого вигляду.Тому було вирішено демонтувати 223 тимчасові споруди та 212 рекламних конструкцій. На це заплановано витратити 1 115 тис. грн та 636 тис. грн відповідно.

Коментарі

Name сказав:

Правильно це треба було зробити давно, а то по наставляли скрізь і мало того ще і податки не платять наприклад Олекс абож ПП Вересень більше 1.2 млн податку назбиралось, а щоб не платити то тянуть по судам роками, а за хабарі в міській раді на це закривають очі і дозволяють ставити нові рекламні щити. Весь бульвар Шевченка заставили своїми щитами, а коли вітер біля них страшно проходити ще щось відлетить та впаде на голову

Вгору