У Черкасах декілька вулиць пропонують перейменувати на честь бійців

16 січня 2018, 14:37

У Черкасах виконком проголосував за перейменування декількох вулиць та провулків. Назвати їх пропонують на честь АТОвців.

Загалом, топонімічна комісія пропонувала перейменувати п'ятнадцять вулиць, утім, виконком прийняв рішення проголосувати лише за ті, які носитимуть імена черкаських АТОвців.

- Пропонувалося перейменування вулиць на честь АТОвців та на честь громадських діячів. Але виконком проголосував за перейменування лише в частині учасників АТО, - зазначив в.о. директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Віктор Панченко. – Тепер неперейменовані вулиці будуть повторно виноситися на виконком. Але виконавчий комітет – це лише один з етапів. Остаточне рішення по перейменуванню прийматиме сесія міської ради.

Тож, серед проголосованих виконкомом вулиць такі:

вул. Нахімова - на вул. Юрія Тарасенка (загинув у 2014 році, потрапивши у засідку,  під час виконання бойового завдання поблизу Маріуполя. Указом Президента посмертно нагороджений орденом «За мужність»);

пров. Стасова – на вул. Старшини Бойка (Віктор Бойко був старшиною машинно-технічного забезпечення 34-го батальйону територіальної оборони «Батьківщина» ЗСУ. Посмертно нагороджений орденом «За мужність»);

вул. Невського – на вул. Олександра Маломужа (мав позивний «Рус», в АТО пішов добровольцем, загинув 2014 року. Посмертно нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом Черкаси»);

пров. Чкалова – на вул. Андрія Терещенка (у грудні 2014 року отримав тяжке поранення в голову під час обстрілу в донецькому аеропорту, врятувати бійця не вдалося. Посмертно нагороджений орденом «За мужність», відзнакою «Почесний громадянин міста Черкаси» та пам’ятним знаком «За заслуги перед містом»).

вул. Грибоєдова – на вул. Ярослава Чалого (пішов воювати добровольцем «Айдар». 2015 року потрапив під мінометний обстріл неподалік Горлівки. Помер у лікарні. Нагороджений Орденом Б. Хмельницького, відзнакою «Почесний громадянин міста» та пам’ятним знаком «За заслуги перед містом»);

вул. Ярославська – на вул. Прикордонника Лазаренка (Павло Лазаренко був поранений біля Зеленопілля. Відмовився від евакуації, стан почав погіршуватися. Його разом з колоною ЗСУ направили до госпіталю, але колона потрапила під обстріл і черкащанин загинув. Нагороджений орденом «За мужність», відзнакою «За заслуги перед Черкащиною», відзнакою «Почесний громадянин міста Черкаси», знаком «За заслуги перед містом»).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Коли ви вже награєтесь? Досі люди не можуть запам”ятати нові назви, карту міста купити неможливо, бо тільки надрукують – знову з”являються нові назви. Якесь знущання над народом, а не декомунізація. Задовбали.

Павло :

Бідненькі, не можуть запам”ятати вони… Дебіли, чи що? Чи пам”ять вам одібрало, недолюдки? Хлопці загинули за Україну і пам”ятати їх будуть вічно!

Ольга :

Загинуло більше сотні хлопців, (а перейменували на честь 20-30),то нехай зразу перейменовують сотню вулиць, а не затягують цей процес до безкінечності. Вірно каже гість у 16.54: карту Черкас із новими назвами вулиць придбати неможливо, бо постійно вулиці переназивають. Хіба це нормально?

Вгору