У Черкасах ДАІвці по-новому боротимуться з бидло-водіями

25 липня 2015, 15:08

C4kWgArwt10

Цікавий спосіб профілактичної роботи з недобросовісними паркувальниками примінили з учорашнього дня інспектори ВДАІ міста Черкас в обласному центрі. Профілактичну акцію проводили серед водіїв які дозволяють собі паркуватися у неналежних для цього місцях.

Мета даних заходів достукатись до свідомості кожного порушника та дисциплінувати його, для того щоб в подальшому він дотримувався вимог чинного законодавства.

Щоб призвичаїти водіїв до порядку, Державтоінспекцією Черкащини започатковане таке нововведення: кожен автомобільний патруль, який заступає на службу, відтепер матиме спеціально розроблені бланки попередження для водіїв, що порушують правила паркування.

Як пояснив старший інспектор з особливих доручень черкаської Державтоінспекції, підполковник міліції Олег Єргаков, деякі водії залишають свої автомобілі прямо на газоні, що категорично забороняється Правилами дорожнього руху. Накласти штраф на водія заочно, тобто за його відсутності у автомобілі, неможливо, тому на лобовому склі його ТЗ патрульні залишають письмове попередження на спеціальному бланку. Другий його екземпляр передається до чергової частини УДАІ, де дані про порушника заносяться до спеціально створеної бази даних.

Так фіксується кожне порушення паркування. Якщо автівка потрапляє у поле зору правоохоронців більше трьох разів з аналогічним порушенням, на його власника чекає вже адміністративна відповідальність. Штраф за вказане порушення ПДР складає від 250 до 340 грн.

Найбільше порушень правил паркування, в ході спільного рейду правоохоронців та журналістів черкаських телекомпаній, було виявлено біля магазину «Делікат», по бульвару Шевченка та біля ТРЦ «Любава». За словами інспекторів ДАІ, вони не раз зверталися до міської влади, про виділення додаткових місць для паркування біля вказаних закладів, однак чіткої відповіді на свій запит так і не отримали.

Варто відзначити, що такі заходи започатковані та вперше проводяться саме на Черкащині. Місцеві жителі позитивно оцінюють ініціативу Державтоінспекції, бо багатьох наших земляків вже допекли автомобілі, які не рідко можна побачити на зелених міських газонах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору