У Черкасах чиновник, якого брали на хабарі, повернувся на посаду директора департаменту

16 березня 2018, 23:11

Артур Савін від сьогодні повернувся на посаду директора департаменту архітектури і містобудування ЧМР. Інформацію про це підтвердили у відділі кадрів міськради, пише Інфоміст.

Термін відсторонення від посади, призначений Печерським райсудом Києва, збіг вчора, 15 березня. Термін продовжено не було.

Зазначимо, що за відсутності Савіна обов’язки керівника департаменту виконували Віктор Панченко і Максим Скорик.

Нагадаємо, на сесії міської ради Анатолій Бондаренко повідомив, що Артур Савін “скоро повернеться кристально чистим”.

У листопаді оперативники СБУ та ГПУ взяли на хабарі в 105 тисяч гривень директора департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артура Савіна. За інформацією правоохоронців, він вимагав загалом 365 тис. грн. Чиновнику було повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Прокуратура області проінформувала, що наприкінці грудня 2017-го року посадовцю міськради вдруге повідомлено про підозру у зловживанні владою або службовим становищем.

Поділитись

Коментарі

таки да сказав:

А васька слушает да ест!!!!!!!!!!

Володимир сказав:

як на базарі купують один одного

Володимир сказав:

Очуметь

робот сказав:

ОХО-хо-хо…УЖАС..Что же это творится? ЧТО за страна ТАКАЯ..

ров сказав:

ЧТО же это за страна ТАКАЯ

ров сказав:

И в страшном сне такое не приснится ЧЕСТНЫЕ наши

ркиця сказав:

Ничего УДИВИТЕЛЬНОГО..Толи еще будет…

Ольга сказав:

У нас всі чинуші “повертартаються кристально чистими”, бо брати хабар – це у нас не злочин. Кого посадили за хабар? Нікого! А значить, це – не злочин. Такий висновок. Вони збивають людей на смерть і їх не саджають. Це теж для них не злочин. І що ми можемо вдіяти? Тільки пообурюватися тут. А вони й надалі будуть “в королях” ходити…

гроши сказав:

ПОЛНЫЙ Пи”””Ц

Вгору