У Кам’янці відбулося засідання клубу для жінок

17 березня 2018, 08:05

Нещодавно в Кам'янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено засідання клубу «Жінка у суспільстві» для 22 представниць прекрасної статі на тему: «Жінкам про їх права». У засіданні клубу взяла участь представник Кам'янського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Наталія Юрик, Смілянський міський центр безоплатної вторинної правової допомоги представляла Ірина Токар, а від  Чигиринського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Черкаській області на засідання завітала Тетяна Голованенко. Зустріч проходила в рамках Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Під час засідання Наталія Юрик ознайомила присутніх з сервісними послугами Міністерства юстиції України, зокрема зі спрощеною системою отримання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Ірина Токар розповіла про методи запобігання та протидії домашньому насильству та про механізм надання правової допомоги соціально вразливим верствам населення.

Жінки з цікавістю слухали інформацію від Тетяни Голованенко про умови нарахування пенсії, про те, яким чином обраховується страховий стаж та з якого віку жінка має право виходити на пенсію, адже ситуації у кожного можуть бути різними і професійний шлях кожен реалізовує по-своєму.

Насамкінець заступник начальника відділу надання соціальних послуг Кам'янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксана Корецька,  поінформувала про умови дотримання легальної зайнятості під час оформлення трудових відносин. Розповіла про послуги служби зайнятості, зокрема про допомогу в організації самозайнятості, про переваги участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру та про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості.

«Щоб стати затребуваним працівником на ринку праці та скеровувати свої прагнення у напрямку кар’єрного зростання потрібно бути активним учасником суспільного життя та постійно самовдосконалюватись», - підсумувала директор філії Тетяна Бурдєєва.

Питання, які розглядались у ході зустрічі активно обговорювались учасницями засідання та викликали неприховану цікавість.

По завершенню жінки мали змогу поспілкуватися із фахівцями віч-на-віч та отримати індивідуальні консультації.

За повідомленням Кам'янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Поділитись

Коментарі

Вгору