У Черкасах члени ДВК забували давати виборцям списки на підпис

25 травня 2014, 19:57

На одній із дільниць школи № 19, члени ДВК забували давати розписуватися у списках виборців. При чому, в одних списках виборці підписувалися, а в інших – ні. Подібна ситуація призведе до того, що під час підрахунку голосів буде неспівпадіння між кількістю виданих бюлетенів та підписів у списках. 

Про це інформує ГО "ОПОРА".

Окрім цього, виборець дільниці № 710 997 (Черкаський державний бізнес-коледж) повідомив ОПОРІ, що не знайшов себе в списках. Зазначимо, що до цього він не отримав повідомлення від ДВК, проте з’явився до 19 травня на дільницю з паспортом для того, щоб його внесли у список. Член ДВК записав його дані і сказав приходити на вибори.

Загалом є численні повідомлення про те, що люди не знаходять себе у списках.  Окрім цього, є випадки, коли один і той же виборець занесений у списки загальної та спеціальної дільниці. Зокрема такі випадки зафіксовані у селі Вітове (Чигиринський район, ДВК № 710 752), що в 201 окрузі та селі Сотники, що в 199 окрузі (Корсунь-Шевченківський район, ДВК № 710 389). Тому фактично людина може проголосувати у двох місцях і це не буде помічено.

Поділитись

Коментарі

Вгору