У Черкасах будують новий спорткомплекс для занять боксом, східними єдиноборствами та ігровими видами спорту

25 січня 2018, 07:18

У Черкасах на території Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, що розташована за адресою Пастерівська, 102, триває будівництво спортивного комплексу, уже проведені підготовчі роботи. Днями голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів нараду з цього питання та презентував новий комплекс для занять спортом.

Участь у зустрічі взяли заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, який опікується напрямком спорту, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Демиденко, заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Липкань, директор КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнцька спортивна школа олімпійського резерву» Леонід Сіренко, директор фірми-забудовника ТОВ ПМ «Арсенал» Владислав Мамчур та представники динамічного інвестанційного проекту, які його розробляли.

Спортивний комплекс матиме вигляд двоповерхової будівлі, яка об’єднувати кілька залів для занять різними видами спорту. Зокрема облаштують нову сучасну універсальну спортивну залу для волейболу та баскетболу, тренувальну залу для східних єдиноборств, залу для занять боксом. Також збудують закритий 50-метровий басейн для занять плаванням.

Завершення будівництва та введення будівлі в експлуатацію заплановано на грудень 2018 року.

За повідомленням відділення НОК України в Черкаській області.

Черкащанка сказав:

Нехай вже побудують сміттєпереробний завод, щоб місто не тонуло у смітті..Ще трохи – і ми почнемо “роздавати” містам України свій непотріб, як це робили львів”яни. Та й театр стоїть недореконструйований вже 2.5 роки. Соромно за наше місцеве керівництво.

Вгору