У Черкасах будуть перейменовувати сквер

19 лютого 2017, 12:27

 

У Черкасах 3 березня відбудуться громадські слухання з питання перейменування провулку та скверу, повідомляє офіційний сайт Черкаської міської ради.

Відповідні слухання відбудуться на виконання Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та рішень комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста, та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок у місті Черкаси від 04.11.2016 та 15.12.2016.

Під час слухань розглядатимуться питання найменування провулків на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ АЗОТ. Також на розгляд буде винесено перейменування скверу «Молодіжний» на сквер «В’ячеслава Чорновола».

Пропозиції та зауваження пропонуються подавати в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 32-84-45, e-mail: [email protected]. Термін прийняття пропозицій до 24.02.2017.

Пропозиції та зауваження подаються із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, з відповідним їх обгрунтуванням.

Круглий стіл «Щодо найменування провулків на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ АЗОТ та перейменування скверу «Молодіжний» на сквер «В’ячеслава Чорновола», за участі науковців та громадськості відбудеться 03.03.2017 о 15-00 (час проведення заходу може бути уточнено).

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 206

За довідками звертатись за тел. 32-84-45.

 

Коментарі

Коля сказав:

перейменування Всьго підряд вже дістало- ідіотизм

Алена сказав:

А что, понятие “молодёжный” тоже относится к “декоммунизации”? Когда уже займутся ДЕЛОМ в нашем городе? Хватит уже “Ваньку валять”!

Вгору