У Черкасах буде місце для стрільби

29 грудня 2014, 18:21

imageНа території Фізкультурно-оздоровчого комплексу, що по вул. Ярославській, зводиться майданчик для стрільби з лука. Нині фірма-підрядник збудувала захисний вал, розбила доріжки і облаштувала огородження і лавки. Також поряд із майданчиком роблять парковку. Будівництво такого майданчика дозволить приймати змагання всеукраїнського рівня.

- Дистанції, на яких спортсмени беруть участь у змаганнях, складають 18, 30, 50, 70 та 90 метрів. На жаль, на сьогодні спортсмени не мають належних умов для проведення тренувань. Заняття проводяться у підвальному приміщенні на дистанції з 5 кроків, а необхідні дистанції спортсмени бачать лише на змаганнях, - розповіла кандидат до складу в Національну збірну України зі стрільби з луку Юлія Щепак.

На її переконання, такий майданчик потрібен спортсменам.

За словами заступника міського голови Олександра Ільченка, який відповідає за напрямок будівництва та архітектури, роботи на об’єкті розпочалися у жовтні. Їх планують закінчити до кінця року. А вже з весни черкаські спортсмени зможуть там займатися і вдосконалювати свою майстерність.

- Переконаний, що завдяки такому майданчику Черкаси зможуть приймати Чемпіонати України зі стрільби з лука. Раніше ми могли такі змагання проводити в закритому приміщенні - в Палаці Спорту «Будівельник». Тепер же матимемо можливість організовувати їх і на відкритому повітрі. Також там тренуватимуться наші черкаські спортсмени. Вкладаючи в спортивну інфраструктуру, ми, насамперед, вкладаємо кошти в розвиток спорту в Черкасах, у те, щоб наші діти мали змогу займатися спортом, розвиватися, - зазначив Олександр Ільченко.

Останні кілька років міська влада Черкас інвестує кошти у розвиток спортивної інфраструктури. Наприклад, завдяки ремонту в ПС «Будівельник» там відкрилися нові зали для занять греко-римською боротьбою. Кількість дітей, які займаються цим видом спорту, зросла у три рази.

Поділитись

Коментарі

Вгору