У Черкасах браконьєри заховали 1,5 тони риби в очереті

03 січня 2018, 12:43

У Черкасах порушники правил рибальства заховали товстолоба в очереті. Рибу виявили патрульні, повідомляє Патрульна поліція Черкаської області на своїй сторінці у facebook.

Черкаський водний патруль в районі Липівського заказника виявив близько 1,5 тонни риби, яку заховали порушники правил рибальства в очереті. Браконьєрський улов на цей час передали екологічній інспекції. Також на місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка в подальшому займається справою.

Коментарі

Tarkhek сказав:

Дуже скидається на окозамилювання перед людьми,видимість роботи.Нехай інспектори розкажуть скільки ”коштує” один вихід бракоші на воду?Сам бачив,як в заборону виходу на плавзасобах інспектори на березі спочатку виписували 50-60грн.штрафу і ”благословляли” на вихід човна до каналу(було це восени 2016р.).Я впевнений що з того часу нічого не змінилося.Браконьєри так і продають попід дворами ”свіжину”.Та й правильно…краще нагнать вудкаря,з двома крючками,як ”бракошу” з кілометровими лавами сіток,бо ті можуть дать в пику,або ще щось зробить…Та і стаття доходу може втратиться.(за всіх інспекторів не кажу,бо і серед вороння,бувають лебеді.

Я сказав:

І було це ще перед новим роком, коли снігу трохи випало… а де ще три тони? а чого так пізно розказали? Довго поділити не могли мабуть…

Вгору