На Уманщині кращі колядники отримають грошові призи

03 січня 2018, 13:59

Шанувальники народних традицій з Умані та прилеглих районів можуть взяти участь у конкурсі колядок і щедрівок «Уманська коляда». Кращі виконавці отримають грошові винагороди, повідомляє 04744.info з посиланням на Уманську міську раду.

У конкурсі колядок і щедрівок «Уманська коляда» можуть брати участь компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи, що реалізують свої творчі здібності у сфері фольклору, української музики та пісні. Конкурс триватиме з 1 по 21 січня 2018 року. виконавчого комітету Уманської міської ради.

- Зберіть веселу компанію однодумців, одягніть різдвяні костюми, виконайте обрядове дійство (колядку, щедрівку, посівалку тривалістю до 10 хв.), зніміть цей процес на відео за допомогою будь-якого доступного пристрою (відеокамера, смартфон, фотоапарат), розмістіть це відео на сторінці в YouTube та надішліть електронною поштою посилання в заявці-анкеті на участь у Конкурсі до оргкомітету, — йдеться у повідомленні.

Призовий фонд конкурсу:

Категорія «Кращий дитячий колектив»

Лауреат 1-го ступеня — 2 тис. грн;

Лауреат 2-го ступеня — 1,5 тис. грн;

Лауреат 3-го ступеня — 1 тис. грн;

Категорія «Краще вокально-хорове виконання»

Лауреат 1-го ступеня — 2 тис. грн;

Лауреат 2-го ступеня — 1,5 тис. грн;

Лауреат 3-го ступеня — 1 тис. грн;

Категорія «Краща театралізація»

Лауреат 1-го ступеня — 3 тис. грн;

Лауреат 2-го ступеня — 2 тис. грн;

Лауреат 3-го ступеня — 1 тис. грн;

Організатори фестивалю мають право нагороджувати учасників конкурсу спеціальними дипломами та цінними подарунками в додаткових номінаціях:

— найстарший учасник;

— наймолодший учасник.

Вгору