У Черкасах біля смітника депутат зіткнувся із “типовими биками”

07 березня 2017, 22:58

Депутат Черкаської міськради від «Свободи» Іван Косенко мав необережність зустрітися з порушниками. Про це інформує "Прочерк" із посиланням на сторінку депутата ЧМР Івана Косенка у «Фейсбуці».

За наслідками зустрічі була викликана поліція, факти задокументовані, однак затримати самих чоловіків наодинці депутату не вдалося.

Деталі в його дописі:

- Сьогодні йдучи додому побачив, як біля сміттєвих баків на землю двоє чоловіків викидають будівельне сміття, в якому було бите скло. Вони приїхали на авто з причіпом і вивантажили цілісінький причіп того сміття! Я звісно зробив їм зауваження, спробував пояснити, що сміття треба складати в баки, а будівельне сміття взагалі утилізується за окремим механізмом. Чоловіки виявилися типовими "биками", стали лаятися, посилати на три москальських букви. Особливо вирізнявся водій, що габаритами був близько 185 см та 120 кг - він зрозумів, що я не відчеплюся від них, та взяв до рук лопату, погрожував вдарити. Мені було важко йому опонувати, тож я не зміг їх затримати до приїзду поліції. З патрульними склали протокол. Якщо хтось побачить сірий позашляховик Chevrolet з номерами AA 6462 MI - передавайте "привіт"!» – йдеться в повідомленні.

Вгору