У Черкасах більше тисячі танцівників змагалися за звання найкращого (фото)

07 листопада 2017, 07:19

5 листопада танцівники віком від 4 до 20 років мали змогу продемонтсрувати на щорічному Чемпіонаті Черкаської області із сучасних танців «Танцюючий листопад» свої хореографічні здібності, пише Вичерпно.

Танцювальний молодіжний фестиваль проходить в Черкасах 11-ий рік поспіль. У ньому взяли участь цього року близько 1500 учасників з Черкас, Черкаської області та Києва.

Уже традиційно, ці змагання з танцювального спорту приймав спортивний комплекс «Будівельник».

Майже зранку до вечора танцівники змагалися у найрізноманітніших танцювальних стилях — хіп-хоп, диско, техно, джаз-фанк, диско-фрістайл, диско-слоу, хаус, данс-шоу, вакінг та інших.

Фактично, «Танцюючий листопад» стає початком танцювального сезону для дітей Черкащини, який закінчиться  Всеукраїнським фестивалем із сучасної хореографії «Весняний вітер», на якому виступатимуть танцівники з усієї України. Окрім того, це гарний стратовий майданчик для інших змагань, що проходять в різних містах України.

У цих змаганнях взяли участь як досвідчені танцівники, на рахунку яких вже не одна перемога, так і початківці, які вперше прийшли випробувати свої сили і поборотися за призові місця, медалі та дипломи.

І як же без зовсім юних дебютантів, які підкорили суддів щирими посмішками та непідробним бажанням колись на цьому полі стати найкращими.

Після багатогодинного танцювального марафону найкращі танцівники отримали заслужені нагороди, які вручила керівниця Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру Вікторія Сухенко, яка і заснувала ці змагання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору