У черкаських багатоповерхівках будуть встановлювати лічильники холодної води

19 липня 2019, 19:31

У черкаських багатоквартирних будинках будуть встановлювати лічильники холодної води

Мешканців багатоквартирних житлових будинків повідомляють про намір встановлення вузла комерційного обліку, приєднаних до мереж водопостачання (житлових будинків яких планується в першу чергу облаштувати приладами обліку).

На підставі визначеного в технічних умовах на водопостачання житлових будинків, проектними рішеннями підібране необхідне обладнання для встановлення вузлів обліку та складено кошториси максимальної орієнтовної вартості, як самого обладнання, так і вартості монтажних робіт, а також розрахована плата за встановлення вузла обліку, пропорційними платежами на квартал для однієї квартири.

Сплата внеску за встановлення вузла комерційного обліку регламентована «Порядком перерахування виконавцем комунальної послуги оператору зовнішніх інженерних мереж сплачених споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами водопостачання за встановлення вузлів комерційного обліку».

Відповідь на повідомлення КП «Черкасиводоканал» щодо рішення співвласників багатоповерхового житлового будинку, стосовно умов встановлення комерційного засобу обліку холодної води, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоповерховому будинку», підприємство запропонувало надсилати за такою адресою: Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради,18036 , м.Черкаси, вул.Г.Садайдачного,12

Реквізити КП «Черкасиводоканал» – оператора зовнішніх інженерних мереж:

Код ЗКПО 03357168, МФО 351005.
Р/р 26003317673900 в АТ «УкрСиббанк»,
18036, м. Черкаси, вул. Г.Садайдачного,12
тел. (0472) 37-33-00.
water2@uch.net
веб-сайт: www.vodokanal.ck.ua

Ознайомитися з адресною інформацією щодо орієнтовної вартості встановлення вузла комерційного обліку холодної води та орієнтовного розміру внеску за його встановлення для одного приміщення (квартири) можна ТУТ.

Читайте такожЧеркаські енергетики відключать боржників від світла.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Якщо “будуть встановлювати”, то нехай встановлюють,тільки за рахунок Водоканалу! Навіщо нам платити двічі: спочатку встановивши у квартирі, а потім ще (о Боже!) у підвалі? Зараз усі економлять, а квіти на прибудинкових територіях посохли із-за спеки. Вони вже зовсім подуріли! Ну давайте ще окрім холодної встановимо у підвалі лічильник на газ та гарячу воду – а може комусь прийшло у голову тишком “тирити” у будинку, а не у своїх квартирах! Я вважаю так: не довіряєте людям – встановлюйте за свій рахунок тим, кому не довіряєте! А ЛЮДЯМ ЦЕ – НЕ ПОТРІБНО!

Вгору