У черкаському ЦНАПі планують видавати водійські права

12 вересня 2019, 18:32

Півгодини і 241 гривня знадобилися міському голові Черкас Анатолію Бондаренку на те, щоб замінити старі водійські права на нові в Регіональному сервісному центрі МВС у Черкаській області. Таким чином мер на собі перевірив, як працює ця послуга для громадян, аби в майбутньому запровадити її в ЦНАПі.

- Ця ідея з’явилася в мене давно. Зараз ми вивчаємо досвід сервісного центру МВС, щоб у майбутньому всі послуги, пов’язані з видачею чи заміною водійських прав, надавалися в нашому ЦНАПі. Півсотні міст України вже втілили цей досвід у життя. Сьогодні я перевірив, як це працює, на собі. Зручно, швидко, недорого.

За словами Бондаренка, наразі розглядається можливість придбання необхідного обладнання, вартість якого становить близько 200 тисяч. Для цього на останньому засіданні виконавчого комітету він ініціював підготовку пропозицій про зміни до бюджету.

Принагідно за гарну роботу та з нагоди Дня міста Анатолій Бондаренко вручив подяки колективу та керівництву Регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області.

Коментарі

Вгору