Два підприємства області отримали пільги з оподаткування

12 вересня 2019, 18:03

Ще два підприємства Черкащини, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали схвальне рішення про одержання пільг із оподаткування. Його прийняли на черговому засіданні регіональної комісії Черкаської ОДА.

Погодили надання фінансової допомоги у вигляді пільг з оподаткування підприємству об’єднання громадян «Єднання» та Черкаському учбово-виробничому підприємству Українського товариства сліпих.

Відзначимо, торік ці підприємства скористалися пільгою з оподаткування на 1 100 тис. грн. Підприємства спрямовують отримані податкові пільги на покращення умов праці людей з інвалідністю, підвищення заробітної плати, розвиток виробництва. Також вони поступово збільшують кількість робочих місць для людей з обмеженими можливостями. Приміром, на підприємстві «Єднання», яке займається виробництвом м’ясної продукції, збільшено на 3 особи, нині працює 7 осіб з обмеженими можливостями. Також цьому підприємству рекомендували збільшити до 20 відсотків використання державної допомоги отриманої у вигляді пільг з оподаткування на соціальні напрями.

За інформацією Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору