У Черкаській області крізь відремонтований асфальт проросла трава (фото)

21 травня 2020, 12:56

Дорогу в Звенигородському районі відремонтували лише минулого року. А згодом крізь асфальт проросла трава. Про це інформує "ZMI.ck.ua".

Відповідні фото оприлюднив у соціальній мережі черкащанин Віктор Ященко.

Заступник директора Служби місцевих доріг Артем Фіалковський у Facebook пояснив, що ці дефекти на об'єкті вже були ліквідовані. Виконавець робіт несе повну відповідальність за всі недоліки цього об’єкту під час його експлуатації протягом всього гарантійного терміну.

- Шляхом вирізки деформованого асфальтобетону було влаштовано новий шар асфальтобетонного покриття. Також, в зоні робіт, було повторно проведено кернування щодо відбору зразків для проведення лабораторних випробувань. У разі виявлення невідповідностей, дефектів та пошкоджень організація – підрядник за власний кошт, в рамках гарантійних зобов’язань несе повну відповідальність, – пояснив Артем Фіалковський.

Варто зазначити, що на ремонт ділянки дороги Княжа - Стецівка було виділено більше, аніж 15 мільйонів гривень. Ремонтні роботи проводилися в жовтні 2019 року.

Коментарі

Леонід сказав:

На днях читав – передчасно пішов з життя колишній керівник облавтодору. На Черкащині НІКОЛИ не було Доріг. То невже колишні чи нинішні керівники автодорів і дорожніх служб не розуміють, що МАСА людей їм того ЩОДНЯ бажає.

Вгору