Для будинку переселенців у Черкасах поліпшують енергопостачання

17 лютого 2023, 09:02

Для збільшення потужності та поліпшення якості електропостачання будівлі, де проживають внутрішньо переміщені особи, спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» проводять заміну силових трансформаторів.

Роботи з реконструкції трансформаторної підстанції проводять згідно технічної документації.

– Ми перебуваємо біля одної з підстанцій міста Черкаси, де бригада Черкаської міської філії в кількості десяти осіб здійснює заміну силових трансформаторів з метою збільшення потужності для будівлі. Приєднання відбувається для будинку, де раніше функціонувала дитяча поліклініка, нині цей об’єкт обладнали під житлову будівлю для переселенців з тимчасово окупованих територій,– розповів майстер дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Семиз. – Окрім заміни трансформаторів в роботу входить заміна обладнання в камері 0,4 кВ, тобто повністю здійснюємо реконструкцію обладнання для збільшення потужності.

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії Володимир Островський зауважує, що після встановлення нових потужніших трансформаторів бригада проводитиме їх ошиновку.

– Після ошиновки будемо включати трансформатори в роботу, щоб забезпечити споживачам якісніше електропостачання якомога швидше,– зазначив Володимир Островський.

Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк зауважує, що такі роботи енергетики розпочали за ініціативи Черкаської міської ради.

– Нині проводиться реконструкція цієї будівлі, заплановано збільшити потужність, що наразі ми і виконуємо. Трансформатори ставляться нові, обладнання також міняється на новіше, потужніше для забезпечення надійного електропостачання цієї будівлі. Такі роботи здійснюють з метою забезпечення комфортного перебування у будівлі внутрішньо переміщених осіб, - прокоментував Віктор Антонюк.

За інформацією пресслужби ПАТ "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору