У боржників-порушників швидкісного режиму забиратимуть автомобілі

03 листопада 2021, 09:58

Тригером до такої радикальної позиції Мін’юсту у справах щодо боржників, які не сплачують штрафи за порушення ПДР через значне перевищення швидкості, стали резонансні ДТП у Харкові. Там, за попередніми даними Нацполіції, швидкість автомобілів порушників перевищувала позначку у 180 км на годину.

Вилучення авто водіїв-боржників, які перевищують швидкість у містах, розпочнеться з Харкова. Потім цю ініціативу реалізують у столиці, а згодом – і по всій Україні.

- Поки що умовною «цифрою реагування» обрано перевищення швидкості у 150 км на годину. Виконавча служба за наявності законних підстав буде ініціювати та проводити спільно з працівниками МВС вилучення за борги автомобілів таких «швидкісних» порушників. Якщо людина дозволяє собі їздити містом зі швидкістю у понад 150 км/год, то вона має за це відповідати. Особливо за умови, якщо вона не тільки порушує швидкісний режим, але й не сплачує штрафи по таких перевищеннях. Водії з такою манерою пересування піддають небезпеці звичайних громадян, — розповів заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко у коментарі виданню "Borg.expert".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору