У Білозірській ОТГ очікують на “весільний бум”

12 січня 2018, 15:12

Жителям Білозірської ОТГ, які першими скористаються пілотним проектом Міністерства юстиції України «Шлюб за добу!», обіцяють надати послугу безкоштовно та урочисто, інформують "Сільські обрії".

Організатор державної реєстрації шлюбу у Білозір’ї – Центр культури і дозвілля.  Якщо пара бажає зареєструвати свій шлюб, не чекаючи місячного терміну, за обраним місцем та визначені строки, може звертатися в Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради  за адресою: с. Білозір’я, вул. Незалежності, 243; контактні телефони: (0472) 30-13-22, 0639760661, 0674726391.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

- паспорт громадянина України;,

- паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України);

- якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Вгору