У Білозір’ї бабусі загиблого героя АТО подарували газову плиту

07 травня 2015, 18:35

1

Родичам загиблого в зоні АТО Віктора Єременка з Білозір’я сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Степанюк передав подарунок. Газову плиту вручили бабусі героя – Ганні Чубенко, яка й виховувала його, інформують у Черкаській РДА.

– Турбота про родини загиблих воїнів та соціальний захист тих, хто зараз боронить суверенітет країни для районної влади наразі першочергове завдання, – зазначив Сергій Степанюк. – Віктор Єременко не єдина втрата району у протистоянні на Сході. Вже четверо найкращих синів нашого краю поклали своє життя на вівтар незалежності та соборності країни. Пам’ять про них та турбота про їхніх рідних – це завдання живих.

Нагадаємо, 22-річний старший солдат резерву, снайпер 3-го відділення розвідзагону Національної гвардії Віктор Єременко загинув 11 вересня 2014 року поблизу м. Артемівськ.

Привітали з Днем Перемоги та подякували за виховання справжнього героя Ганні Олександрівні також громадський діяч Олег Деркач та начальник управління агропромислового розвитку Петро Данилішин.

Поділитись

Коментарі

Вгору