У 8 селах Черкаського району полатають дороги

17 липня 2015, 09:36

дороги

Відремонтувати дороги в населених пунктах, які є складовими автомобільних доріг державного значення, вже вирішили у Дубіївці, Вергунах, Руській Поляні, Білозір’ї, Сагунівці, Хацьках, Мошнах, Свидівку. Рішенням сесій цих сільських рад кошти на ремонтні роботи виділені. Тепер чекають на співфінансування від Служби автомобільних доріг у Черкаській області, інформують у Черкаській РДА.

– Суми на ремонтні роботи, які заплановано провести вже в липні, по сільських радах різняться. Приміром, у Вергунах – це 99 тисяч гривень, у Сагунівці – 72 тисячі, у Руській Поляні – 36 тисяч гривень, – повідомляє начальник філії «Черкаський райавтодор» Віктор Алілуйко. – Має відбутися засідання комісії в Службі автомобільних доріг у Черкаській області за участі представників Укравтодору, де мають обговорити порядок використання цих коштів та прийняти рішення про виділення коштів для співфінансування на договірній основі, про що йде мова в законі. Щойно відповідне рішення буде прийняте, ми розпочинаємо ремонтні роботи.

Нагадаємо, у червні Верховна рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту й утримання доріг державного значення». У липні він вже набув чинності.

Цим законом внесено зміни до закону України «Про автомобільні дороги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з якими органам місцевого самоврядування надано право здійснювати капітальний і поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, коштом відповідних місцевих бюджетів (як співфінансування на договірній основі).

Загалом, за інформацією дорожніх служб району, у червні-липні поточного року за кошти сільських рад були відремонтовані дороги комунального значення у Степанках, Свидівку, Геронимівці, Кумейках, Ірдині, Чорнявці, Червоній Слободі.

Коментарі

Вгору