Тимошенко створює загальнонаціональний Рух Опору

18 квітня 2014, 10:27

Юлія Тимошенко ініціювала створення при обласних, міських і районних осередках «Батьківщини» штабів загальнонаціонального Руху Опору.

Учора кандидат у президенти України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оголосила про створення в умовах неоголошеної війни, яку Росія де-факто веде на території України, загальнонаціонального Руху Опору. Головна мета цього неполітичного громадянського руху — захистити Україну та її громадян усіма допустимими засобами, повідомив під час прес-конференції очільник обласної «Батьківщини», керівник штабу Юлії Тимошенко в Черкаській області Анатолій Бондаренко.

Створення Руху Опору викликано тим, що нашій армії та міліції, яка була фактично знищена Януковичем, сьогодні потрібна допомога громадян-патріотів України, — говорить Анатолій Бондаренко. – Тому до Руху Опору входять колишні військові, які мають досвід участі у бойових діях, колишні співробітники спеціальних підрозділів, кваліфіковані фахівці з формування військових стратегій, усі, хто має досвід. А також громадяни, готові, навіть не будучи військовими, мужньо і патріотично йти вперед та долучатися до захисту Батьківщини.

При цьому Рух Опору, за словами Анатолія Васильовича, діє повністю в межах законодавства, не підмінює собою відповідні державні силові відомства і повністю координує свої дії з Українською армією та Службою безпеки, а також Національною гвардією, міліцією та іншими спецпідрозділами.

- Ми закликаємо всіх, хто має військовий досвід, а також громадян, які, навіть не будучи військовими, готові захищати Батьківщину, долучатися до лав Руху Опору або допомогти матеріально, — звертається до черкащан Анатолій Бондаренко. – З цією метою Юлія Тимошенко ініціювала створення при всіх обласних, окружних, міських і районних осередках партії «Батьківщина» штабів для мобілізації людей. Такий крок дозволить суттєво зекономити кошти на оренду приміщень.

Крім того, Юлія Тимошенко – єдиний кандидат у президенти України, яка в умовах війни згорнула свою виборчу кампанію і зайнялася захистом держави. Усі кошти свого виборчого фонду, які були призначені на рекламну кампанію, Юлія Володимирівна перерахувала до спеціального міжнародного фонду. Цей фонд був спеціально створений для фінансування Руху Опору, тому кожен охочий долучитися до благородної справи захисту своєї Батьківщини може перерахувати на нього кошти. Контроль над використанням цих коштів здійснює Наглядова рада Фонду, до якої входять представників усіх церков України.

- Очолив місцевий Рух Опору військовий фахівець з більш як двадцятирічним досвідом служби на керівних посадах, полковник Володимир Журавський, — повідомив Анатолій Бондаренко. – Це людина, яка має дві військові освіти, служив у дивізії морської піхоти командиром танкового взводу, роти, начальником штабу танкового батальйону. Був викладачем кафедри озброєння та стрільби, а також кафедри тактики. Переконаний, що ця людина має достатньо і фаху, і досвіду, і патріотизму, щоб узяти на себе відповідальність за керування обласним штабом Руху Опору.

Долучитися до Руху Опору від сьогодні всіх охочі можуть у спеціально створеному штабі за адресою Смілянська, 23, оф. 39 (при штабі обласної «Батьківщини»). Дізнатися додаткову інформацію можна за телефоном гарячої лінії: 500-459.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору