Тварини із Черкаського зоопарку “скаржаться” на здоров’я

19 лютого 2019, 09:04

Тварини із Черкаського зоопарку "скаржаться" на здоров'я

У Черкаському міському зоологічному парку виникла серйозна проблема зі здоров’ям тварин. Про це повідомив директор Черкаського міського зоологічного парку Євгеній Ван. За його словами, тварини дуже стресують, тому що взимку було мало відвідувачів і вони звикли тільки до працівників, які їх обслуговували, пише "ВиЧЕрпно"

- Вихідні, які були достатньо комфортними у плані температури, засвідчили, що люди, які відвідували зоопарк, поводяться не зовсім прийнятно. По-перше, вони дуже нахабні по відношенню до співробітників зоопарку. Також у нас виникла дуже серйозна проблема зі здоров’ям тварин.  Тепер з’явилася велика кількість людей, які грюкають по склу, намагаються вивести тварин із рівноваги. Ми не те, що будемо поповнювати колекцію, а втрачатимемо цих тварин, які вже у нас є. Коли відвідувачі приходять до зоопарку, то вони повинні розуміти, що тваринам потрібен спокій. Ми помітили, що якщо людям робиш зауваження стосовно їхньої поведінки, то вони починають обурюватися, аргументуючи це тим, що ми ж “заплатили гроші”, — розповідає Євгеній Ван.

Директор Черкаського міського зоологічного парку повідомив, що наразі триває будівництво ще однієї експозиції, яка буде буде ще більш відкритою, ніж ті , що були для копитних тварин.

- Я з жахом починаю розуміти, яку шкоду чинять відвідувачі, які несуть до зоопарку весь непотріб і кидають до вольєрів. Кидаючи хліб до видр, люди повинні розуміти, що це хижа тварина. Зазвичай більша частина її раціону становить риба. Вони не їдять ні яблук, ні моркви, ні хліба. Це, по-перше, забруднює саму водойму, чинить навантаження на обладнання, яке працює з надмірною потужністю і повинне відфільтрувати цю воду. По-друге, вони ж не їдять ці продукти. Навіщо забруднювати територію зоопарку та вольєри для тварин, якщо деякі тварини з’їдять той самий хліб, то це може призвести до дуже серйозних проблем із травленням, - зазначив директор зоопарку.

Коментарі

Вгору