Туристам розкриють таємниці минулого Черкас

20 липня 2016, 16:45
1_thumb[5]

Фото з сайту mistoche.blogspot.com.

У рамках фестивалю ГайдаФест, що відбудеться цими вихідними у Долині Троянд, гостям заходу запропонують незвичайні екскурсії містом. FREE WALKING TOURS СHERKASY підготували  нетипові історичні прогулянки Черкасами. Загадкові історії, легенди та оповіді чекають на всіх охочих дізнатись таємниці минулого, пише "ГромЧе".

Екскурсії будуть неординарні, незвичні і як завжди не схожі на типові історичні екскурсії, до яких всі звикли. Особливість їх в тому, що будуть подані історичні факти про наше місто, але у легендах і оповідках місцевих жителів.

– Зазвичай на екскурсіях від FREE WALKING TOURS СHERKASY були черкащани, і часто наші екскурсії перетворювались на такі собі прогулянки друзів, де всі щось розповідають, хтось знає цікаву історію, а хтось пам’ятає що було на місці сучасного торгового центру 20 років тому, – розповідає Юлія Самойленко, екскурсовод. – Наші екскурсії на ГайдаФесті будуть незвичні, ми готуємось до них з великою відповідальністю, тому що розуміємо, що нашою аудиторією будуть бувалі туристи і люди які побували вже в багатьох куточках України і їх буде важко зацікавити і здивувати.

Організатори окремо розробили план дитячих екскурсій. Їх родзинка у тому, що вони будуть проходити у формі казки.

– Ми будемо розповідати історію, справжню, правдиву, але в такій формі, щоб було зрозуміло і цікаво дітям. По маршруту буде більше гри з юними дослідниками, щоб привити їм інтерес до вивчення історії, – говорить Юлія Самойленко.

Головна мета екскурсій, зазначають організатори, довести, що Черкаси – туристичне місто з легендарною історією.

– Як завжди ми не маємо чіткого маршруту. Нас направляють наші туристи, ми готові до будь якого повороту подій, тому куди нас заведе екскурсія то залишається таємницею. І в цьому наша фішка. – зазначає Юлія Самойленко.

Коментарі

Вгору