Турки хочуть ремонтувати дороги в Черкасах

25 травня 2018, 10:58

SAMSUNG CSC

Міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся з представниками консорціуму, до якого входять  компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», які спеціалізується на капітальному ремонті та будівництві доріг, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Під час зустрічі Анатолій Бондаренко розповів, що серед головних пріоритетів  у роботі міської влади є облаштування в Черкасах якісної дорожньої інфраструктури. Від початку роботи на посаді міського голови – його команда послідовно займається цим питанням.  Важливою  передумовою є якість та довговічність відремонтованих автошляхів.

Натомість представники іноземних компаній заявили, що зацікавлені в довготривалій співпраці з містом. Тому націлені  вкладати капітальні інвестиції в придбання  обладнання для виробництва якісного асфальтобетону. Розглядається варіант –  встановлення такого обладнання на території Черкаського асфальтобетонного заводу.

Турецькі інвестори зауважують, що для гарантування високої якості ремонту, реконструкції чи будівництва  доріг   – має бути замкнений цикл виробництва. Тоді компанія, яка займається цим питанням, буде нести повну відповідальність за дотримання термінів та якості  відповідних робіт.

До прикладу, наводять відремонтовані ними дороги у Києві та Одесі, які  пройшли успішну перевірку часом. А також зауважують, то такі довготривалі проекти для міста дають не лише якісні дороги, але й – інвестиції в сучасне обладнання та технології, створення нових робочих місць та додаткові відрахування до бюджету.

Наступним кроком – стане участь консорціуму  у тендерних процедурах, які цьогоріч проводитиме  у Черкасах міська влада з ремонту та реконструкції доріг.

Поділитись

Коментарі

Nn сказав:

А ті турки випадково не ті самі армяни?

Черкащанка сказав:

Да, у нас пару лет назад вот такие “турки” так полатали дорогу, что теперь страдаем от грохота проезжающих машин – яма на яме, как решето. Простите, а у нас что, руки не оттуда выросли, что нам уже турки дороги латают?Да и деньги выводить из страны просто преступление.

Вгору