Турбота про літніх людей та ветеранів – серед пріоритетних завдань РПЛ

28 вересня 2018, 16:31

Турбота про літніх людей та ветеранів – серед пріоритетних завдань РПЛ

250 літніх мешканців села Вергуни, а також сусідніх з ним Дубіївки, Степанок, Білозіря, Руської Поляни, Думанців, Чорнявки, Худяків та Сагунівки зібрали та вшанували активісти обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка. Їх частували смаколиками та організували невеличкий, але душевний концерт. Та й без подарунків старенькі не залишились. Такі заходи проводено в Смілянському та Кам’янському районах.

— Напередодні Дня людей похилого віку ми вирішили по можливості хоча б трохи зігріти душевним зібранням літніх мешканців кількох сіл. Сьогодні ці люди дуже чутливо відчувають свою непотрібність суспільству. Мушу наголосити — вони аж ніяк не відпрацьований матеріал. Потрібно не забувати, що це їхніми руками будувалась держава, й не їхня провина, що безтолкові політики за роки Незалежності так і не змогли втримати рівень її економічної могутності, — зауважив т. в. о. голови Черкаського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Іван Полудень.

— З такими людьми, які насправді є скарбом держави, важливо зустрічатись, згуртовувати, говорити теплі слова, дарувати радість спілкування та влаштовувати ось такі, як сьогодні, майже родинні зустрічі. Вони свою місію перед країною виконали. Ось невеличкий приклад — найбільший в Черкаському районі Будинок культури в Вергунах, де ми зараз знаходимось, також будувався руками цих сивочолих людей. І ми маємо віддати їм належне.

Наскільки для бабусь та дідусів є важливою увага розповів голова ветеранської організації села Вергуни Микола Запорожець. За його словами, тут на 3,5 тисячі населення більше тисячі - саме літні люди, ветерани війни та праці.

— Такі зустрічі дуже потрібні, люди скучили за душевним спілкуванням. А тут ще й чудова нагода - просто вийти з хати, побачити своїх друзів, колишніх колег та провести час у теплій атмосфері. У нас є чимало самотніх людей. Але їх не кинули напризволяще. За ними ми, можна сказати, встановили постійне шефство, — наголосив пан Микола. — Саме таким людям ми приділяємо постійну увагу, окрім того, що їх опікують ще й соціальні працівники. Допомагаємо по господарству — щось посадити, прополоти, зібрати врожай, заготовити дрова, занести до комори, починити техніку та навіть елементарно вкрутити лампочку. Це те, що не можна запланувати наперед та десь закласти у плани. Звісно, нам всім приємно, що ми не лише про себе дбаємо самі, але й бачимо справжню турботу з боку політичної сили, яка є дійсно наближеною до людей.

Іван Полудень, спілкуючись з мешканцями району, розповів про те, які суспільні проблеми намагається взяти до уваги та вирішити на рівні держави РПЛ. Говорив щиро та відверто про економіку, яка не працює, про проблеми недолугого реформування різних галузей, про непомірне зростання комунальних тарифів, про недоступність ліків для кожного українця, про достойні заробітні плати та те, як можна запобігти трудовій міграції, про наявну болючу проблему дефіциту робочих кадрів та необхідність захисту вітчизняного бізнесу, аби уникнути статусу держави - сировинного придатку, про необхідність поставити потужне фермерство на чільне місце в аграрній по суті країні.

Утім, гостра дискусія супроводжувалась і приємностями. Іван Полудень з неприхованим задоволенням привітав з прийдешнім ювілеєм активістку РПЛ Ольгу Гонтар та вручив від імені всіх "ляшківців" теплу ковдру та квіти. А ще за дорученням лідера партії Олега Ляшка передав партійці почесну грамоту, як найактивнішому розповсюджувачу партійної преси.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору