ЦВК зробить «подарунок» Нетовкіній до Дня народження 29 вересня

26 вересня 2014, 21:44

нетовкінаСтаном на вечір п'ятниці 26 вересня ЦВК не затвердила кандидатом в народні депутати по 195 округу відому в Черкасах громадську діячку Наталію Нетовкіну, кандидатура якої була схвалена зборами черкащан, що з’їхались практично з усіх сіл округу та міста Черкаси.

Про це інформує сайт ГромЧе.

Як відомо, Наталія Нетовкіна не висунута на вибори від провладних партій, а вирішила балотуватися як самовисуванець. На даний час у ЦВК не коментують ситуацію з «підвішеними в повітрі» кандидатами, серед яких і Наталія Нетовкіна. «Зараз ведеться активна, завершальна стадія обробки даних по кандидатам. 29 числа буде затверджений остаточний список», - повідомив представник ЦВК телефоном.

Є підстави вважати дану ситуацію підозрілою, зважаючи на всі обставини висування на 195 округ відверто одіозних осіб із числа колишніх регіоналів. Багато джерел свідчать, що одній дуже впливовій особі не хочеться бачити своїм конкурентом незалежну та незаангажовану Нетовкіну. І прецедентів відмови громадським діячам в реєстрації кандидатами в депутати уже є чимало. Цілком ймовірно, що вже в понеділок на свій день народження Нетовкіна одержить «подаруночок» із ЦВК — надумане формулювання про відмову в реєстрації типу: «У своїй заяві громадянка Нетовкіна не вказала свій зріст і номер домашнього телефону ...» В разі такого варіанту розвитку подій, вибори на 195 окрузі можна вважати практично такими, що вже відбулися під гаслом «бабло перемагає все».

Чекати розв’язки цієї історії з декількома невідомими залишилося недовго…

Поділитись

Коментарі

Вгору