Цьогоріч в Умані хасидів охоронятиме 600 правоохоронців

12 серпня 2018, 17:02

На початку вересня Умань очікує на прибуття понад 30 тисяч брацлавських хасидів. Гості міста святкуватимуть Рош-га-Шан – Новий рік за іудейським календарем, який цьогоріч припадає на 9 вересня, інформує Діловий регіон.

Нараду за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські, голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, міського голови м. Умань Олександра Цебрія, представників Міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, керівників профільних обласних та міських служб провели нещодавно.

На ній низку організаційних питань щодо проведення заходу, серед яких: забезпечення громадського порядку, пожежної безпеки, попередження міжетнічних конфліктів, контроль за сплатою податків, медичне обслуговування тощо.

Безпеку паломників і мешканців Умані під час Рош-га-Шана забезпечуватимуть 600 працівників Національної поліції України і 100 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Для надання медичної допомоги в районі компактного проживання паломників буде розгорнуто тимчасові медичні пункти.

При цьому Посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковські відзначив високий рівень організації паломництва в Умані у попередні роки.

Вгору