Цьогоріч у системі водопостачання Золотоноші уже трапилось кілька серйозних аварій

20 січня 2017, 20:45
Фото: Олександр Флоренко/Фейсбук

Фото: Олександр Флоренко/Фейсбук

У Золотоноші роботи з ремонту самоплинного каналізаційного колектора на центральній вулиці тривали швидкими темпами, поки це дозволяли погодні умови — до настання морозів. Щойно потеплішає, роботи відновляться, пише Черкаський край.

На реконструкцію каналізаційної системи виділено кошти з державного бюджету. У перших числах січня 2017 року сталося кілька серйозних поривів і в системі водопостачання на вулиці Обухова. Тут на відрізку 15-20 метрів водогону сталося аж 5 поривів. Перебої із забезпеченням населення водою були також на вулицях Троїцька і Степана Разіна, де не лише затопило оглядові колодязі, а й підтопило підвальні приміщення двоповерхівок.

У переддень Різдва сталася аварія на вулиці Шевченка, згодом — на Старобазарній, в результаті якої мусили впродовж трьох днів частково перебиватись без води мешканці багатоповерхівок в центральній частині міста. Причина — зношеність труб водогону — в деяких місцях вони прокладені ще в 50-х роках минулого століття. Аварію на вулиці Шевченка комунальники ліквідовували, стоячи по коліна у воді. Коли відновили водопостачання й збільшили тиск води в мережі, то виник новий порив, за кілька метрів від попереднього, після усунення якого — ланцюгова «реакція» повторилася. Всього за 2 останні тижні «водоканалівцям» довелося ліквідувати 11 аварій в міській системі водопостачання. Такого досі не траплялося.

Як розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко, управління намагається отримати кредит Європейського банку реконструкції і розвитку для заміни 160 кілометрів зношених труб на пластикові, які експлуатуються значно довше, не зазнають корозії та не погіршують якість води.

Поділитись

Коментарі

Вгору