Цього тижня відбудеться ЗНО з трьох предметів

11 червня 2014, 08:52

Другий тиждень проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться проведенням тестування з російської мови, участь у якому мають намір взяти близько 6 тисяч вступників зі всієї України, інформує "Освіта".

Проте більшість абітурієнтів готуються до тестування з математики. Цього року тест з математики, обігнавши тест з історії України, став найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики, що буде проведено 12 червня, зареєструвалися 178 349 абітурієнтів.

Завершуватиме тестовий тиждень зовнішнє оцінювання з географії, яке відбудеться у суботу 14 червня. Для участі у тестуванні зареєстровано майже 75 тисяч вступників.

Як відомо, для участі у ЗНО в 2014 році зареєструвалися понад 297 тисяч осіб. Упродовж минулого тижня вже відбулося тестування з іноземних мов та української мови і літератури.

Основна сесія ЗНО триватиме до 27 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 1 до 15 липня. Під час реєстрації на тестування абітурієнти мали можливість обрати для складання від 1 до 4 тестів, відповідно до обраних ними напрямів навчання у вищих навчальних закладах.

Усього до програми проведення ЗНО у 2014 році включено 11 навчальних предметів.

Результати ЗНО-2014 оголошуватимуть після 18 червня. Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься в Інтернеті. Враховуючи кількість абітурієнтів, найдовше визначатимуть результати з наймасовіших предметів.

Поділитись

Коментарі

Вгору