Цього тижня ліквідовано 10 633 кв. м ямковості на покритті автодоріг Черкащини, – САД

14 квітня 2018, 20:08

Тривають роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення. Цього тижня ліквідовано 10 633 кв. м ямковісті на покритті автодоріг області, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Роботи з ліквідації ямковості проходять на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-012 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-09 Миронівка-Канів, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/ та Р-71 Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Хащувате-Колодисте-Рижавка-/М-05/.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважні та обережні.

 

Коментарі

Oleg сказав:

Що-що там ліквідовано, ями ? До Сміли,Городища взагалі неможливо їхати, поперечні ями по обїздній Білозіря і так по всій дорозі, їзда по місту теж не краща, здуріти можна центральну вуличю міста, яке знаходиться в центрі України прикрашають суцільні ями

Володимир сказав:

Скоро всі порубані скати, побиті колеса, ресори, шарові і т.д. принесемо до облдержадміністрації. Погрузимо все керівництво в прицеп і по просторам Черкащини. Дуже скоро…

Сергей сказав:

Ехал вчера из Киева, уже все маршрутки объезжают через Золотоношу и там все уже раздолбано! Главное отрапортовать, что работы почти закончены.

Вгору