Цієї ночі на автодорогах Черкащини працювало понад 60 одиниць спецтехніки, – САД

17 січня 2018, 17:22

Ліквідацію наслідків негоди працівники ДП «Черкаський облавтодор» розпочали вночі 16 січня. Від початку снігопаду, дорожньо-експлуатаційні дільниці та райавтодори розпочали роботи із очищення проїзної частини від снігу для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами загального користування державного значення.

Проводилися роботи із розчистки та обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, яких за ніч було використано понад 1300 т. Понад 90 одиниць дорожньої техніки та майже 100 працівників було задіяно для забезпечення належних умов проїзду автодорогами Черкаської області.

Вранці 17 січня роботи очищення проїзної частини від снігу та ліквідації ожеледиці на дорогах продовжилися.

Служба автомобільних доріг повідомляє, що з нового року автомобільні дороги загального користування місцевого значення перейшли із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (у регіоні – Служби автодоріг у Черкаській області) до сфери управління Черкаської облдержадміністрації (на баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу). Такі зміни відбулися в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення».

В результаті підписання актів приймання-передачі на баланс Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської облдержадміністрації передано автомобільні дороги загального користування місцевого значення, загальною протяжністю 4372,1 км.

Для фінансування робіт з ремонтів та утримання місцевої мережі доріг з 1 січня 2018 року в областях діють обласні дорожні фонди. Розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації №4 від 15 січня 2018 року районним державним адміністраціям області делеговано функцій замовника при здійсненні закупівель робіт та послуг із поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Черкаської області

На балансі Служби автодоріг у Черкаській області залишились лише автошляхи державного значення,загальною протяжністю 1770,7 км.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Вгору