Це злочинне захоплення, – в «Черкасиобленерго» не визнають призначення нового керівника

10 вересня 2016, 10:14
14206215_1083970371684885_4155353776132959205_o

Фото: Про все

В ПАТ «Черкасиобленерго» прокоментували вчорашні події, які відбувалися під стінами підприємства, коли до півсотні осіб увірвалися на територію установи. В «Обленерго» це називають рейдерськими діями та злочинним захопленням, мета якого - заволодіти ключовим стратегічним підприємством в регіоні.

Водночас у повідомленні поширеною прес-службою «Черкасиобленерго» зазначається, що Михайло Петровський, який називає себе в. о. гендиректора підприємства, насправді не займає цю посаду.

Зокрема, в повідомленні йдеться, що було здійснено незаконну спробу внесення змін про керівництво до Єдиного державного реєстру. А також зазначається, що протокол, яким керується Михайло Петровський не є чинним.

«Так, як рішення в ньому прийняті з недостатньою кількістю голосів членів наглядової ради. А саме, рішення про відсторонення С.О. Кузьмінської приймались трьома голосами членів Наглядової ради, коли положення статуту ПАТ "Черкасиобленерго" в п.11.11 передбачають, за відсторонення в.о. Голови правління має проголосувати п'ять голосів із існуючих п'яти», - зазначають в «Черкасиобленерго».

Наразі ж на офіційному сайті ПАТ «Черкасиобленерго» в.о. голови правління зазначена Світлана Кузьмінська.

Нагадаємо, вчора  в "Черкасиобленерго" готувалися до штурму. Згодом стало відомо про призначення тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора підприємства Михайла Петровського. Проте, попереднє керівництво не допускає його на територію.

Під вечір на територію Черкасиобленерго прорвалися люди у масках.

На місце події прибули правоохоронці і взяли ситуацію під свій контроль. Пізніше в поліції повідомили, що за фактом спроби рейдерського захоплення ПАТ “Черкасиобленерго” відкрито кримінальне провадження.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору