“Це цькування приватного бізнесу”: у “Новій якості” кажуть, що будуть вивозити негабарит і надалі

14 вересня 2022, 11:18

Компанія не приймала й не приймає односторонню відмову від договору зі сторони виконавчого комітету Черкаської міської ради, адже це - порушення як положень цього договору, так і чинного законодавства України. І "Нова якість "Благоустрій" у попередні роки підтверджувала це не один раз у судах різних інстанцій.

"Нині триває енний суд щодо договору на вивезення негабариту. Ми будемо й надалі обстоювати свої права в законний спосіб. Адже такі незаконні дії виконавчого комітету Черкаської міської ради спрямовані виключно на тиск та цькування приватного бізнесу задля “вигоди” псевдокомунальному підприємству", - зазначають у пресслужбі управлінської компанії.

У "Новій якості" кажуть, що попри воєнний стан у країні, Черкаська служба чистоти вже вдруге підвищує тариф на вивезення ТПВ для населення. У той час, як “Нова якість “Благоустрій” без зміни тарифу продовжує надавати в повному обсязі послуги з вивезення негабариту, так й активно та різнобічно підтримувати військових на мільйони гривень.

"Наша компанія продовжує вивозити негабарит у Черкасах. Мешканці багатоквартирок можуть залишити будівельні та ремонтні відходи на 240 визначених договором майданчиках. Мешканцям приватного сектору достатньо лишити негабарит біля свого паркану в день вивозу ТПВ", - додають в "Новій якості".

Нагадаємо, апеляційний суд відновив дію рішення виконкому про розірвання договору із ТОВ «УК «Нова якість «Благоустрій» про вивезення великогабаритних відходів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Завыли :

проходимцы.

123 :

Толік підписав кабальну угоду, отримав відкат, а страждають пересічні громадяни

виталий :

брртник не отдаст жирного пирога ведь деньги бюджетные нужны для будущих подорожей по морям а сделал вызрв косить траву в мае так до сих пор идут даже не могут вывезти прошлоггодную траву дом кухарця 4/1

Гість :

Шановні,платіжки на вивезення негабариту і надалі сплачуйте в повному обсязі…Де ще є такий”придушений/зацькований”приватний бізнес,на який не діє законне рішення жодного суду???

Вгору