“Це той побут, який оточує солдата”: у Черкасах відкрилася виставка світлин бійця тероборони

08 грудня 2022, 17:19

У Черкасах відкрилася фотовиставка авторства бійця черкаської тероборони - "Нас весна не там зустріла". Експозицію з 25 знімків приурочили до Дня Збройних сил України, йдеться у сюжеті "Ільдани".

На фотовиставці представлені моменти побуту бійців на фронті та адаптація картини "Обійми коханого". Автор світлин - військовослужбовець 118 бригади, солдат Володимир Парадний.

- Спочатку мені говорили "та що ти робиш?", а потім, коли бачили результат, то казали "класно". Військові навіть у деякі моменти підказували, - говорить Володимир.

На жодному фото немає агресії чи насильства. Цього вистачає і у звичайному житті, додає автор.

Із 25 представлених робіт найбільше вражають про Голодомор та варіація картини "Обійми коханого". Героями останньої стали він та його дружина Руслана. Жінка каже, що кадр вдався із першої спроби і одразу запав у серце.

- Я хотіла символізувати нашу Україну, яка без захисту ЗСУ просто як гола. Він (ред. - чоловік) погодився і ми якось дуже швидко її (ред. - фотографію) реалізували. І я її дуже полюбила, цю картину, - розповідає Руслана.

Є серед виставкових робіт і триптих - серія фото, на яких зображений чайник над вогнищем.

Організатори додають, що виставка "Нас весна не там зустріла" все ж покликана дарувати позитивні емоції, хоч фото були створені на початку повномасштабної війни.

- Володя це знімав і в якийсь момент ці світлини побачили ми, порадилися і вирішили зробити виставку. Світлини позитивні, вони всі світлі. Це той побут, який оточує солдата. Тут навмисно немає вогню, немає землі, крові, - зазначає речник 118 бригади сил ТрО, організатор виставки Максим Дубінський.

Виставка фотографій триватиме до 16 грудня в холі Будинку культури імені І. Кулика.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору