“Це справа, коли ви можете показати, що ви з людьми”, – активісти просять об’єктивного розслідування загибелі працівника військкомату

08 жовтня 2019, 13:28

"Це справа, коли ви можете показати, що ви з людьми", - активісти просять об'єктивного розслідування загибелі працівника військкомату

Криміногенна ситуація в Черкасах дуже складна. На цьому черкаські активісти наголосили під час зустрічі з головою ОДА Ігорем Шевченком. Зокрема, підняли питання про смерть працівника черкаського військкомату. Відомо, що він загинув вночі 7 жовтня і вже є кілька версій того що сталося - від ДТП до умисного вбивства. В поліції наразі заговорили саме про останнє.

- Це син нашого побратима. І зараз довкола цього багато розмов. Потрібно, аби було забезпечено об'єктивне розслідування цієї справи і щоб було встановлено істину, - зазначив один із виступаючих Геннадій Шевченко. - Це саме та справа, коли ви можете показати, що ви з людьми і готові відстоювати справедливість, - додав він, звертаючись до голови ОДА.

За словами активістів, наразі надто багато справ або нерозкриті, або закриваються не як умисні вбивства. У випадку, який стався вночі 7 жовтня, говорять вони, можливо саме про це йде мова. Тому залишати такі справи без уваги не можна і обласна влада має контролювати хід їхнього розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі розповіли про стан потерпілого під час аварії на перегонах (відео)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору