Черкаський зоопарк перейменували

08 жовтня 2019, 13:04

Черкаський зоопарк перейменували

Депутати Черкаської міської ради проголосували за включення назви корпорації-спонсора "Roshen" в назву Черкаського міського зоологічного парку. 23-оє народних обранці підтримали таке рішення сьогодні, 8 жовтня, під час засідання сесії міської ради.

Своїм рішенням депутати ратифікували договір, укладений між черкаським звіринцем та містом, про фінансування КП "Черкаський міський зоологічний парк". Проголосувати за вказане рішення народним обранцям вдалося лише з другої спроби.

Окремі депутати висловили своє занепокоєння, чи залишиться зоопарк після такого рішення у міській власності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаський зоопарк хоче позмагатися за популярність із уманською Софіївкою

Зі слів директора комунального підприємства Євгена Вана, приводів для занепокоєння немає, звіринець й надалі належатиме місту.

- Корпорація вже вклала бльзько 300 мільйонів гривень у реконструкцію зоопарку і планує вкладати й надалі. Єдине, чого просять в "Рошен", це згадати їх в назві зоопарку, - зауважив Євген Леонідович. Під час обговорення питання, депутат міськради Олександр Радуцький намагався іронізувати. - Якщо я зміню своє прізвище на Рошен, мені теж дадуть гроші? - запитав депутат. Загалом, серед депутатів не знайшлося відвертих противників перейменування і за ратифікацію договору між містом і "Рошеном" проголосувало 23 обранців.

Нагадаємо, минулого року в мережі було оприлюднено відкритий лист на ім’я міського голови Черкас від відомої в Україні корпорації, котра вже не вперше вкладає кошти в реконструкцію Черкаського зоопарку. Компанія запропонувала інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві закладу.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди з інвалідністю відтепер можуть безкоштовно відвідувати зоопарк в Черкасах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору